czwartek, 22 grudnia 2011

o mężczyznach słów kilka...

    Płeć brzydka-takie miano noszą mężczyźni.Co można o nich powiedzieć?Jak wyglądała ich historia?Postaram się to przedstawić.
   Prehistoria.Mężczyzna pełnił głównie rolę myśliwego,hym...zapewne miło było wgryźć się w udko tyranozaura....mniam rozmarzyłam się.Poza rolą myśliwego,mężczyzna dodatkowo dbał o kobietę zaopatrując się  w najlepszej jakości futra u znanych projektantów mody np.u Pana Szablozębnego czy Pana Lwa.To był miły i rozkoszny czas.
  Przenieśmy się teraz do Egiptu.Mężczyzna zniewieściał odrobinkę,często podkradał swojej kobiecie malowidła i udając,że wysmolił sobie oczy-podkreślał swoją urodę,nadając swoim ślipkom namiętne spojrzenie.
   Średniowiecze.Mężczyzna walczący ze smokiem to częsty widok w tej epoce.Chociaż osobiście myślę,że to nie była walka tylko prosty układ-Stary weż tu trochę pomachaj skrzydłami i ogonem,a ja pokręce mieczem w prawo i lewo,a Ty podpal tę pochodnię ,bo moja baba znowu kazała w piecu rozpalić.Albo zwyczajnie rycerze lubili sobie zajarać i taki smok był oryginalną zapalniczką.
  A jak jest współcześnie?Mężczyzna ma cechy myśliwego-czasem upoluje kurczaka   w lodówce czy hipermarkecie.Jest waleczny jeśli walczy o serce ukochanej kobiety,na której mu zależy.Raz na milion chwil jest Werterem,a czasem staje się bohaterem ,gdy łapię swoją ukochaną w ramiona,gdy ta spada z krzesła wieszając firanki.
    Drogie Panie! Zanim przekreślicie jakiegoś Pana,może lepiej najpierw sprawdźcie,czy pod okularami Clarka nie kryje się urocze spojrzenie Supermana...!:]

2 komentarze:

  1. bardzo mi sie podoba. pozdrawiam xXx

    OdpowiedzUsuń
  2. Zabawnie i z weną :) a na końcu optymistycznie... tylko czy zostali jeszcze na ziemi prawdziwi mężczyźni orły, herosy.... :)

    OdpowiedzUsuń